A REVIEW OF تازه های دنیا

A Review Of تازه های دنیا

A Review Of تازه های دنیا

Blog Article

*کلفتیکو بره و جیرو هم از جمله خوشمزه ترین غذاهای دنیا با ریشه یونانی هستند.

با این حال، اورسولا فون در لاین، رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا، نیز در واکنش به تصمیم روز چهارشنبه گفت، «هیچ نمادی قوی‌تر و هیچ استفاده‌ای بهتر از این وجود ندارد که با این پول‌ها، اوکراین و کل اروپا را به مکانی امن‌تر برای زندگی تبدیل کنیم».

سازمان عفو بین‌الملل در ادامه از مقام‌های جمهوری اسلامی خواسته است با منحل کردن این نهاد امنیتی، افراد دخیل در نقض حقوق زنان از طریق اعمال این قوانین و مقررات را مورد بازخواست قرار دهند.

گزارشگران بدون مرز که مقر آن در پاریس است، روز سه‌شنبه ۱۸ اردیبهشت خبر داد که دولت روسیه، نادِژدا کِوورکووا، روزنامه‌نگار را بازداشت کرده است.

یک خبرنگار عراقی مدعی شد که نچیروان بارزانی رئیس اقلیم کردستان عراق در سفر به تهران تعهداتی را داده است. ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۰:۱۵

هند طی سال های اخیر در رقابت با چین حضور اقتصادی، سیاسی و نظامی اش در منطقه خلیج فارس را افزایش داده و از رهگذر ارتقا روابط با عربستان، امارات و عمان خودش را به بازیگری مهم در منطقه خلیج فارس تبدیل کرده است. ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۱۶

مقامات جمهوری اسلامی با هدف بازگرداندن گشت ارشاد به خیابان‌های ایران، از روز شنبه ۲۵ فروردین برخورد خشن با زنان مخالف حجاب اجباری و مردان حامی آنها را دوباره آغاز کرده‌اند.

شرکت شورون در اینجا کلیک کنید دادخواست خود می‌گوید در منطقه بی‌طرف میان عربستان و کویت فعالیت تولید نفت دارد و محموله نفت‌کش «ادونتِج سوئیت» نیز در آب‌های بین‌المللی توسط جمهوری اسلامی توقیف شده است.

سولاکی را با انواع گوشت قرمز و سفید آماده و با سالاد و نان پیتا میل می‌کنند.

این تاجر کانادایی اسرائیلی تبار روز سه‌شنبه به ضرب گلوله کشته شد. یک منبع امنیتی مصری به رویترز گفت که احتمالا انگیزه این قتل در شهر اسکندریه «سرقت» است.

او باور دارد که انتشار اخبار در این فضاها می‌تواند جهانی شود.

توماج صالحی در جریان اعتراضات گسترده سال ۱۴۰۱ که با مرگ مهسا ژینا امینی در بازداشت گشت ارشاد آغاز شد حضور جدی داشت و از تمام معترضان و بازداشتی‌ها و فعالان سیاسی حمایت می‌کرد.

تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است

خبرگزاری رویترز می‌نویسد سه شرکت بیمه «زوریخ امریکن»، «لیبرتی میوچوال» و «گرِیت امریکن» از دادگاه سان فرانسیسکو خواسته‌اند که درخواست غرامت شرکت شورون از این شرکت‌های بیمه را رد کند.

Report this page